قابل توجه مدرسان مدعو عادي و وابسته نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 1401-1400

به استحضار می‌رساند با توجه به اینکه ثبت نام در سامانه هُم سالیانه فقط یك بار و در شروع سال تحصیلی انجام می‌پذیرد، “پنجمين دوره سامانه همكاری مدرسان مدعو (هُم)” (لینك https://pooya.um.ac.ir/educ/HOM) جهت ثبت نام متقاضیان تدریس/ پژوهش دانشگاه فردوسی مشهد در نیم سال اول و دوم سال تحصیلی 1401-1400 از تاریخ 1400/04/21 فعال می‌باشد. خواهشمنداست قبل از ورود به سامانه، ”شيوه نامه آموزش مشترك و مستقل مدرسان مدعو“ همچنين ”آيين نامه مدرسان مدعو وابسته“ را به دقت مطالعه و در صورت دارا بودن شرايط مذكور، ارسال درخواست نمايید.

felesh20 با توجه به تغییرات صورت گرفته در پرتال مدرسان مدعو، از مسیر (پرتال پویا - لبه‌ی آموزشی - منوی جذب و ترفیع - درخواست همکاری مدرسان) جهت ثبت درخواست در پنجمین دوره سامانه هُم اقدام شود.

felesh20 با توجه به تغييرات جديد صورت گرفته در سامانه هُم، ضروری است پس از ورود به سامانه، ابتدا اطلاعات فردی و گروه (صرفاً گروه رشته تحصيلی خود را انتخاب نماييد) را چك نموده و در صورت انجام ويرايش، روی دكمه اصلاح كليك نموده و پس از آن نوع درخواست را انتخاب، مدرك مربوطه را بارگذاری و ارسال درخواست نماييد، ضمناً توجه داشته باشيد پس از ارسال درخواست، امكان هيچ تغييری در سامانه برای شما فراهم نمی‌باشد.

felesh20 بر اساس مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه، از این پس ارائه طرح درس برای مدرسان مدعو دانشگاه فردوسی مشهد در شروع نيمسال تحصيلی و بازه مقرر به منظور پرداخت آموزانه ايشان نیز الزامی می‌باشد.

felesh20 با توجه به لینك بودن سامانه هُم به آموزانه مدرسان، در صورت عدم ثبت نام در سامانه، پرداخت آموزانه صورت نخواهد گرفت.

felesh20 همچنین یادآور می‌شود با توجه به الزامی بودن گذراندن دوره ارتقای شایستگی تدریس برای كلیه مدرسان مدعو، مدرسانی که تا کنون موفق به گذراندن دوره مذکور نشده‌اند جهت اطلاع از زمان و نحوه‌ی برگزاری دوره‌ها با شماره داخلی 2388 - كارشناس كالج تماس حاصل نمایند.

فرآیند سامانه هُم دانشگاه فردوسی مشهد (کلیک کنید)